Gimnazjum nr 14 w Katowicach

im. J. Słowackiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień wolny od zajęćdydaktycznych

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice.

Informujemy, iż 31 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu nauczyciele naszej szkoły będą pełnili dyżury.

 

Dyrektor szkoły

Iwona Orlikowska

 

Spotkania z rodzicami

Email Drukuj PDF

19.10.2016r. (środa)

godzina 17.00

 

ZEBRANIE Z  RODZICAMI

Klasa wychowawca sala

kl. I a               Andrzej Kubica              28

kl. I b               Izabela Zwierzyna            9

kl. I c               Anna Gosek                   24

kl. II b             Anna Bukowska              25

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

kl. II a              Ewa Młynarska                  8

kl. III a              Sabina Műller                  27

kl. III b            Iwona Orlikowska              32

 

Nauczyciele wych. fizycznego – sala gimnastyczna

Pozostali nauczyciele – pokój nauczycielski

Pedagog, psycholog – gabinet sala nr 2

 

 

 

 

zajęcia pozalekcyjne w I semestrze 2016/2017

Email Drukuj PDF

Nazwisko i Imię

nauczyciela

Rodzaj zajęć - Klasa

Termin (dzień, godzina)

Bierońska-Dziamska Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze II b

Przygotowanie do egzaminów III b

Czwartek 14.35 – 15.20

Poniedziałek 14.35 –15.20

Bloch Jarosław

Zajęcia wyrównawcze / Konsultacje

Środa 14.35 – 15.20

Bukowska Anna

Konsultacje

Środa 14.35 – 15.20

Goj-Widera Aldona

Dębowiec Joanna

Nowak-Nicola Anna

Powtórki przed egzaminem

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek 14-35 – 15.20

Wtorek 15.25 – 16.10

Fabijański Marek

Zajęcia rozwijające (zajęcia techniczne) elektronika

Wtorek 7.15 – 7.45

Gosek Anna

„Oxford group”

Według  potrzeb

Hołota Agata

Przygotowanie do egzaminu klasy III a i III b

Poniedziałek 14.35 – 15.20

Klejnowska Władysława

Koło biologiczne/ konsultacje z biologii

Koło chemiczne / konsultacje z chemii

Wtorek 14.35 – 15.20

Piątek 14.35 – 15.20

Kubica Andrzej

Przygotowanie do egzaminu kl. III b

Według potrzeb Koło Debatanckie

Czwartek 7.10 – 7.55

Mały Maria

Konsultacje

Środa 14.35 – 15.20

Müller Sabina

Przygotowanie do egzamunu kl. III a

Konsultacje klay Ic, IIa, IIIa

Środa 15.25 – 16.10

Młynarska Ewa

Przygotowanie do egzaminu kl. III a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ia, II a

Środa 15.25 – 16.10

Orlikowska Iwona

Klub wolontariacki kl. I - III

 

Piwkowska Joanna

Zajęcia z psychologiem

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek 8.00 – 9.00

Szczepaniak Krzysztof

Koło muzyczne

Środa 14.35 – 15.20

Zwierzyna Izabela

siatkówka

Poniedziałek 15.30-17.00

Zwierzyna Jarosław

Pływanie- ratownictwo

Poniedziałek 15.30-17.00

 

 

Zaproszenie

Email Drukuj PDF

 


Strona 6 z 28