Gimnazjum nr 14 w Katowicach

im. J. Słowackiego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

zajęcia pozalekcyjne w I semestrze 2016/2017

Email Drukuj PDF

Nazwisko i Imię

nauczyciela

Rodzaj zajęć - Klasa

Termin (dzień, godzina)

Bierońska-Dziamska Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze II b

Przygotowanie do egzaminów III b

Czwartek 14.35 – 15.20

Poniedziałek 14.35 –15.20

Bloch Jarosław

Zajęcia wyrównawcze / Konsultacje

Środa 14.35 – 15.20

Bukowska Anna

Konsultacje

Środa 14.35 – 15.20

Goj-Widera Aldona

Dębowiec Joanna

Nowak-Nicola Anna

Powtórki przed egzaminem

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Poniedziałek 14-35 – 15.20

Wtorek 15.25 – 16.10

Fabijański Marek

Zajęcia rozwijające (zajęcia techniczne) elektronika

Wtorek 7.15 – 7.45

Gosek Anna

„Oxford group”

Według  potrzeb

Hołota Agata

Przygotowanie do egzaminu klasy III a i III b

Poniedziałek 14.35 – 15.20

Klejnowska Władysława

Koło biologiczne/ konsultacje z biologii

Koło chemiczne / konsultacje z chemii

Wtorek 14.35 – 15.20

Piątek 14.35 – 15.20

Kubica Andrzej

Przygotowanie do egzaminu kl. III b

Według potrzeb Koło Debatanckie

Czwartek 7.10 – 7.55

Mały Maria

Konsultacje

Środa 14.35 – 15.20

Müller Sabina

Przygotowanie do egzamunu kl. III a

Konsultacje klay Ic, IIa, IIIa

Środa 15.25 – 16.10

Młynarska Ewa

Przygotowanie do egzaminu kl. III a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ia, II a

Środa 15.25 – 16.10

Orlikowska Iwona

Klub wolontariacki kl. I - III

 

Piwkowska Joanna

Zajęcia z psychologiem

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek 8.00 – 9.00

Szczepaniak Krzysztof

Koło muzyczne

Środa 14.35 – 15.20

Zwierzyna Izabela

siatkówka

Poniedziałek 15.30-17.00

Zwierzyna Jarosław

Pływanie- ratownictwo

Poniedziałek 15.30-17.00

 

 

Zaproszenie

Email Drukuj PDF

 

Zebranie z rodzicami

Email Drukuj PDF

ZEBRANIE Z RODZICAMI

07.09.2016r. (środa)

 

godzina 16.30

Klasa wychowawca sala

kl. III b Iwona Orlikowska 32

godzina 17.00

kl. I a Andrzej Kubica 28

kl. I b Izabela Zwierzyna 9

kl. I c Anna Gosek 24

kl. II a Ewa Młynarska 8

kl. II b Anna Bukowska 25

kl. III a Sabina Műller 27

 

Nauczyciele wych. fizycznego – sala gimnastyczna

Pozostali nauczyciele – pokój nauczycielski

Pedagog, psycholog – gabinet sala nr 2

 

terminarz spotkań z rodzicami

Email Drukuj PDF

TERMIN ZEBRAŃ

I HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA RODZICÓW

2016/2017

 

07.09.2016r. zebranie dla rodziców

19.10.2016r. konsultacje dla rodziców

16.11.2016r. zebranie dla rodziców

14.12.2016r. konsultacje dla rodziców

11.01.2017r. wywiadówka

15.02.2017r. konsultacje dla rodziców

15.03.2017r. zebranie dla rodziców

17.05.2017r. zebranie dla rodziców

 


Strona 7 z 28